כיצד הגבלות בחשבון הבנק ישפיעו על דירוג האשראי

בין אם יש כנגדכם צווי עיקול או הגבלות בחשבון הבנק, כמובן שדירוג האשראי יושפע מכך. וכשדירוג האשראי מושפע כתוצאה מהגבלות בחשבון הבנק, ההלוואה בד"כ מסורבת. בואו נדבר על דירוג אשראי, הגבלות בחשבון הבנק ומה שבין לבין.

הלוואות ניתנות בכל יום בישראל ובעולם, אך מד שני הלוואות רבות גם מסורבות על ידי ספקי אשראי וגורמים מלווים. בכל מקרה שבו ספק אשראי מעוניין להעניק הלוואה, לרוב הוא יבצע בדיקת דירוג אשראי של הלווה הפוטנציאלי.

לווה הכספים יצטרך להוכיח כי אכן יש ביכולתו להחזיר את ההלוואה במשך הזמן. אם יש ביכולתו של הלווה לעמוד בהחזרי ההלוואה, דירוג האשראי יופיע כגבוה. ואם יש הגבלה בחשבון הבנק, דירוג האשראי לרוב יהיה נמוך.

 

כיצד מדרגים דירוג אשראי וממה הוא מושפע?

מקובל לדרג את האשראי על פי ניקוד. בכדי לדרג נכון את האשראי של הלקוח, יהיה צורך לשקלל את הנתונים הנכונים. ולא פעם, הנתונים בלשכת האשראי עשויים להיות לא מעודכנים. למשל, במקרים בהם הלקוח עבר תהליכים של עיקול נכסים והוצאה לפועל.

ייתכן שהלקוח כבר סיים את ההליכים האלו, מה שעשוי להיות לא מעודכן בדוחות ריכוז הנתונים בלשכות האשראי. בשורה התחתונה, ישנם מאגרי מידע רבים ושונים, כאשר משקללים את כלל הנתונים מהמאגרים האלו.

 

דירוג אשראי כולל את כלל ההתנהלות הכלכלית שלכם

מאחר שההתנהלות הכלכלית שלכם מדורגת על פי ההתנהלות של האשראי, יש כמה דגשים שחשוב לזכור. אם אתם רוצים להנות מדירוג אשראי גבוה, יהיה חשוב לפרוע חובות כשצריך. מעבר לכך, חשוב שלא לדחות תשלומים והוראות קבע.

אם תצברו פיגורים אשר מלווים בריביות, דירוג האשראי שלכם עשוי להיות מושפע מכך. במקרים מסוימים, דירוג האשראי יכול להיות אפילו שלילי. אם אתם מעוניינים לבצע שינוי ממינוס לפלוס בדירוג האשראי, זה אפשרי.

בכדי לבצע שינוי ממינוס לפלוס בדירוג האשראי שלכם, יהיה מומלץ לפנות אל עורך דין דירוג אשראי. למעשה, אלו גם נקראים עו"ד ניקוי BDI שלילי.

עורכי דין לתיקון דוחות BDI יכולים לספק לכם את האפשרות, בסופו של דבר, לקבל הלוואה. אם תיקון דוחות ה-BDI שלכם זקוקים לעדכון, כנראה שאתם תסורבו לקבל את ההלוואה שאתם צריכים.

 

עורך דין לתיקון ועדכון דוחות BDI דירוג אשראי

במקרים שבהם אנשים מסורבים לקבל הלוואה בעקבות דירוג אשראי נמוך, עורך דין יוכל להחל את התהליכים הבירוקרטיים הנדרשים. יש לפנות אל עורך הדין ולהסביר לו את מטרת ההלוואה שלכם. במקביל, חשוב גם לספק לעורך הדין את כל המסמכים השונים שיש ברשותכם.

למשל, אם יש לכם הגבלות בחשבון הבנק שכבר לא רלוונטיות והוסרו, הביאו עמכם מסמכים אשר מצביעים על סיום התהליכים האלו. לאחר שבדוחות האשראי יעודכן כי ההגבלות הוסרו, בד"כ דירוג האשראי שלכם יעלה.

כרטיס אשראי

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?
סוכנות לדרכונים אירופאים
השער לאירופה

אנו בסוכנות 'השער לאירופה' עזרנו לאלפי ישראלים לקבל אזרחות אירופאית.

דרכונים שלקוחותינו קיבלו
0
מי זכאי לדרכון?

אם אתם צאצאים למשפחה מארצות אשכנז תהיה לכם אפשרות לקבל דרכון מאותה מדינה, ואם אתם מבני עדות המזרח, יש לכם סיכוי נהדר לקבל דרכון פורטוגלי.

השלבים לקבלת דרכון!

כדי להתחיל את התהליך, תצטרכו לבדוק את זכאותכם לקבלת אזרחות אירופאית, ולאחר שהתברר זכאותכם, אנו בסוכנות נלווה אתכם צעד אחר צעד עד שיהיה לכם דרכון אירופאי ביד.

תהיו בטוחים שאצלנו לא תרגישו את הקושי והטרחה בדרך לאזרחות אירופאית.

בדיקת זכאות לדרכון אירופאי

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לבדוק את זכאותכם זה למלא את הטופס, אנו נבצע את הבדיקות הנדרשות, ללא שום עלות או התחייבות!

ובמקרה שאתם זכאים אנו ניצור אתכם קשר!

בדקו את זכאותכם לקבלת דרכון אירופאי ללא עלות וללא התחייבות!
דרכונים אירופאיים
למעלה ממיליון ישראלים כבר קיבלו דרכון אירופאי