כל מה שתצטרכו לדעת לפני שתמצאו עבודה בחו"ל

צעירים משוחררים אחרי צבא או צמאים לרילוקיישן מרענן? עבודה בחו"ל יכולה להיות הפתרון שיאפשר לכם להרוויח סכומי כסף נאים ועל הדרך ליהנות מטיול ברחבי העולם וצבירת חוויות בלתי נשכחות, לבד או אפילו עם המשפחה כולה. סקרנים לשמוע עוד? לפניכם מה שחשוב לדעת לפני שאורזים מזוודה.

 

למה לעבוד בחו"ל?

בארץ יש לא מעט אפשרויות תעסוקה, אך אין הרבה הזדמנויות שכוללות שכר מתגמל עבור מי שאין לו ניסיון או הכשרה. עבודה בחו"ל תפתח בפניכם מגוון עצום של אפשרויות תעסוקה, לרבות כאלה שלא כוללות כל ניסיון.

בנוסף, כשעובדים בחו"ל, כל יום חופש ניתן להפוך לטיול מהנה בו תחקרו מקומות ותרבויות שטרם הכרתם, תספגו היסטוריה ותרבות ותיהנו מחוויה קולינרית מיוחדת. לבעלי משפחה, ניתן לנצל את המעבר לעלייה ברמת החיים ואפילו לרכוש נכס משלכם, בסכומים נמוכים לעומת הארץ.

עבודה בחול

עבודה חוקית בחו"ל

בהחלט ישנם שעובדים בחו"ל ללא היתר וחלקם אפילו לא נתפסים ושורדים כדי לספר חוויות ולהעביר את המשנה, אבל (וזה אבל גדול) הסיכון קיים והנזק יכול להיות גדול – החל מעיצומים כספיים ושלילת ויזה וכלה במאסר. אם כך, מומלץ לעשות את התהליך כמו שצריך ולקבל אישור עבודה חוקי. בנוסף להסרת האיום שירחף מעל ראשכם, תיהנו משכר מתגמל יותר, תנאי העסקה טובים ולעתים אף זכויות סוציאליות והטבות נוספות.

 

היתרי עבודה חוקית בחו"ל

לכל מדינה היתרים משלה ובהתאם, נדרשים אישורים שונים, בין היתר – אישור העסקה מהמעביד, הצהרה כי אינכם מתכוונים לשהות במדינה מעבר לתקופת העבודה וכרטיס טיסה חזרה. מקרים מיוחדים הם עבור מי שיש בידם אזרחות אירופית או אחרת (בהתאם ליעד אליו תרצו לעבור), אז יתכנו הקלות רבות לצד הטבות שונות.

בין האשרות – ויזת עבודה, ויזת עבודה וטיול, ויזת לימודים, ויזת עבודה זמנית ועוד. לכל היתר תנאים משלו וכך גם אפשרויות התעסוקה.

עבודה בחול

לבד או דרך חברת השמה?

ניתן לעשות את התהליך לבד אך חשוב לקחת בחשבון כי יש מדינות שמספיק סירוב אחד מצדן למתן ויזה, בכדי שלא תוכלו לנסות שנית. יש לכך פתרון פשוט – קבלת סיוע מחברת השמה, שתלווה אתכם לאורך התהליך כולו, לרבות מציאת עבודה ודירת מגורים.

 

משרות לישראלים בחו"ל

ישנן משרות רבות אשר פתוחות בפני ישראלים בחו"ל, חלקן לא דורשות ניסיון קודם, כמו למשל עבודה בעגלות בחו"ל – עבודה המתבססת על תגמולים ממכירות, כך שגם בהיעדר ניסיון ניתן להגיע לסכומים של אלפי דולרים בחודש. מקצועות מבוקשים נוספים – רפואה, סיעוד, הייטק, בניה והובלה, תחזוקה, טיפול בילדים ועוד ועוד.

לסיכומו של דבר, אם אתם מחפשים עבודה בחו"ל, כדאי שתעשו את זה כמו שצריך – הכינו מראש את המסמכים הנחוצים, הוציאו אשרת עבודה חוקית והתמקדו במקצוע שתואם את הכישורים שלכם וציפיות השכר. בהצלחה!

עבודה בחול

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?
סוכנות לדרכונים אירופאים
השער לאירופה

אנו בסוכנות 'השער לאירופה' עזרנו לאלפי ישראלים לקבל אזרחות אירופאית.

דרכונים שלקוחותינו קיבלו
0
מי זכאי לדרכון?

אם אתם צאצאים למשפחה מארצות אשכנז תהיה לכם אפשרות לקבל דרכון מאותה מדינה, ואם אתם מבני עדות המזרח, יש לכם סיכוי נהדר לקבל דרכון פורטוגלי.

השלבים לקבלת דרכון!

כדי להתחיל את התהליך, תצטרכו לבדוק את זכאותכם לקבלת אזרחות אירופאית, ולאחר שהתברר זכאותכם, אנו בסוכנות נלווה אתכם צעד אחר צעד עד שיהיה לכם דרכון אירופאי ביד.

תהיו בטוחים שאצלנו לא תרגישו את הקושי והטרחה בדרך לאזרחות אירופאית.

בדיקת זכאות לדרכון אירופאי

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לבדוק את זכאותכם זה למלא את הטופס, אנו נבצע את הבדיקות הנדרשות, ללא שום עלות או התחייבות!

ובמקרה שאתם זכאים אנו ניצור אתכם קשר!

בדקו את זכאותכם לקבלת דרכון אירופאי ללא עלות וללא התחייבות!
דרכונים אירופאיים
למעלה ממיליון ישראלים כבר קיבלו דרכון אירופאי