סגרתם חופשה משפחתית? כך תתכוננו

חופשה משפחתית היא חוויה בלתי נשכחת – לטובה או פחות? זו כבר בחירה שלכם. מטבע הדברים, להיות כמה ימים בחלל קטן עם היקרים לכם יכול להיות מתכון לחוויות נהדרות אבל יהיו גם לא מעט רגעים נפיצים ולכן חשוב לתכנן את החופשה בהתאם ולהתכונן לקראתה. איך עושים את זה ולמה חשוב לשים לב מראש? ריכזנו לפניכם כמה טיפים שווים.

 

חופשה משפחתית – כיצד לצלוח אותה?

אם תשאלו מי שכבר התנסו בכך, יהיו מי שיגידו כי חופשה משפחתית היא חגיגה ומנגד, מי שיטענו כי מדובר במתכון לאסון. מכיוון שכל אחד מדבר בהתאם לניסיונו האישי, אפשר להסיק שהשליטה בידיים שלכם ועם קצת תכנון, זה לגמרי יכול להיות אירוע מהנה ומגבש.

איך עושים את זה בלי להרוג אחד את השני? ראשית, מבינים שזה לא יהיה פשוט. עם כל הכבוד להיערכות מראש, יהיו רגעים מאתגרים וכנראה שגם כמה אירועים שלא העליתם בדעתכם שיכולים לקרות. וכשזה נאמר, עצם התכנון וההיערכות מצמצמים את נקודות החיכוך וזה כבר מוריד 90% מהדרמות… אז אם יש ספק – אתם בדרך הנכונה.

תכנון חופשה משפחתית

ביחרו יעד מתאים

בחירת הלוקיישן של החופשה הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר – ביחרו יעד עם מזג אוויר נעים, בו אטרקציות שיכולות לעניין את כל בני המשפחה ולא פחות חשוב – אפשרות נוחה להתניידות בין מוקדי העניין המרכזיים כדי שלא תבזבזו זמן רב בדרכים, מה שיכול לגרור לריבים מיותרים. בהקשר זה, חשוב לשים לב גם לנושא הלינה ולבחור מקום בו יש מקומות אירוח המתאימים ללינה בהרכב משפחתי, בסגנון המועדף עליכם ובתקציב שמתאים לכם.

 

תכננו לו"ז משותף לגדולים וקטנים

לכל משפחה יש את מה שמאחד אותה – תחומי עניין משלה, הלך רוח, בדיחות פנימיות ואנרגיה כללית שמייחדת אותה, כך שהסוד הוא לתכנן זמן איכות משותף שיהיה מהנה גם לגדולים וגם לקטנים.

הכינו מראש רשימת משחקים שאתם נהנים לשחק יחד, אתרים שיכולים לעניין את כל בני המשפחה (זה יכול להיות גם פארק שעשועים או מוזיאון למשל, שיש בהם מתחמים לגדולים, קטנים וכל מה שבאמצע, כך שכל אחד ימצא את עצמו), נושאי שיחה שלא גוררים אתכם לוויכוחים ואפילו רשימת מאכלים שרובכם מסכימים לאכול בשמחה.

 

בצעו השוואה ורכשו ביטוח נסיעות

אחרי שבחרתם יעד לשביעות רצונכם ותכננתם בגדול את הלו"ז, נשאר לסגור את נושא ביטוח הנסיעות. מכיוון שלכל אחד מבני המשפחה צרכים שונים, ריכשו ביטוח נסיעות לחו"ל לילדים וגם לגדולים שבחבורה, בנפרד – כל אחד בהתאם לשאלון הרפואי אותו הוא ממלא ובהתאם לצרכים המדויקים לו.

כמובן שהאידיאל הוא לבחור חברת ביטוח אחת לכולם, אך במקרה הצורך (למשל אם אחד מבני המשפחה סובל ממצב רפואי כלשהו), פצלו את הביטוח כך שכל אחד יקבל את הכיסוי האופטימאלי עבורו.

רעיון ביטוח נסיעות

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?
סוכנות לדרכונים אירופאים
השער לאירופה

אנו בסוכנות 'השער לאירופה' עזרנו לאלפי ישראלים לקבל אזרחות אירופאית.

דרכונים שלקוחותינו קיבלו
0
מי זכאי לדרכון?

אם אתם צאצאים למשפחה מארצות אשכנז תהיה לכם אפשרות לקבל דרכון מאותה מדינה, ואם אתם מבני עדות המזרח, יש לכם סיכוי נהדר לקבל דרכון פורטוגלי.

השלבים לקבלת דרכון!

כדי להתחיל את התהליך, תצטרכו לבדוק את זכאותכם לקבלת אזרחות אירופאית, ולאחר שהתברר זכאותכם, אנו בסוכנות נלווה אתכם צעד אחר צעד עד שיהיה לכם דרכון אירופאי ביד.

תהיו בטוחים שאצלנו לא תרגישו את הקושי והטרחה בדרך לאזרחות אירופאית.

בדיקת זכאות לדרכון אירופאי

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לבדוק את זכאותכם זה למלא את הטופס, אנו נבצע את הבדיקות הנדרשות, ללא שום עלות או התחייבות!

ובמקרה שאתם זכאים אנו ניצור אתכם קשר!

בדקו את זכאותכם לקבלת דרכון אירופאי ללא עלות וללא התחייבות!
דרכונים אירופאיים
למעלה ממיליון ישראלים כבר קיבלו דרכון אירופאי