6 סיבות לעשות פגישת ייעוץ פרישה

כולם חולמים על היום בו הם ייצאו לפנסיה. אנשים לרוב בוחרים עבודה שלא בהכרח תואמת את התחביבים והרצונות האמיתיים שלהם, ומשאירים את הכיף לכשיפרשו מהעבודה ויהיה להם שקט. אבל הרבה אנשים מוצאים את עצמם לבסוף פורשים מהעבודה ומתלוש המשכורת הקבוע מהמעסיק, ואבודים עם כל הכסף שהם אמורים לקבל וששייך להם. אז הנה כמה סיבות למה חשוב לעשות פגישת ייעוץ פרישה.

 

היכרות עם עולם חדש

יחד עם גיל הפרישה, מגיעות לכם זכויות חדשות. על מנת שתוכלו להכיר אותן ואת החובות העומדות לפניכם, כדאי לעשות פגישת ייעוץ פרישה, שבה תשמעו על כל מה שמגיע לכם ומה שעליכם לעשות בשביל זה. בין אם אתם עצמאים, שכירים, בכירים או בעלי שליטה כדאי לקבוע פגישה עוד לפני הפרישה כדי להתכונן מראש.

 

איתור הכסף שלכם

גם אם כשהתחלתם לעבוד, החבאתם את הכסף שלכם מתחת לאחת הבלטות בבית, היום כשאתם פורשים אתם כבר לא זוכרים איזו בלטה זו הייתה. וברצינות – הכסף שלכם מפוזר בהרבה פוליסות ביטוח וחסכונות כאלו ואחרים. בפגישת הייעוץ לקראת הפנסיה, יעזרו לכם לחפש את מקורות הכסף שהפקדתם במהלך השנים. חבל להרים את כל הריצוף בבית.

 

תכנון כלכלי מסודר

אם עד עכשיו הייתם רגילים להכנסה מסוימת, וביחס אליה גם להוצאה בהתאם, הרי שמהפרישה הכללים עומדים להשתנות, וההכנסות וההוצאות שלכם ישתנו. כדאי לבוא מוכנים ומתוכננים כדי לא להיות מופתעים. חשיבה מראש על הדברים האלו, תעזור לכם לחשב איך להתייחס להכנסות.

 

חישובי מס מותאמים

חבל להוציא כסף כשאין צורך אמיתי לבזבז אותו. משיכות הכספים מהחסכונות השונים עלול לגרור חיובי מס גבוהים. בייעוץ פרישה מנסים להגיע למיצוי מקסימלי של המשיכות בהתאם לחיובי מס נמוכים.

 

מילוי טפסים

כמו בכל מקום כמעט במדינה שלנו, הבירוקרטיה ממלאת חלק ניכר בכל צעד חדש. וכן, גם כשמגיעים לגיל הפרישה צריכים לחתום על טפסים רבים. ביניהם על סיום העסקה של העובד, בקשה לפריסת מס וקיבוע זכויות. בתכנון הפנסיה יעזרו לכם למלא את הטפסים הרלוונטיים ויעשו סדר מול הפקידים השונים.

 

 ניהול סיכונים

גם אם את כל שאר הדברים שכתבנו, אתם מוכנים ורוצים לעשות לבד, נשאר עוד מרכיב אחד שעליו בשום אופן לא כדאי לוותר והוא ניהול הסיכונים. המצב החדש מאפשר הרבה אופציות והרבה שערים נפתחים בפניכם, אבל לגבי השאלה באיזו דרך ולאן כדאי להיכנס, מומלץ מאוד להתייעץ עם מומחים שעוסקים בתחום ויודעים לנהל את טיב הסיכונים.

 

לסיכום

ראינו 6 סיבות למה כדאי לקבוע פגישת ייעוץ פרישה. חישובי מיסים, מילוי טפסים, תכנון תזרים מזומנים, היכרות עם הזכויות וניהול סיכונים הם רק חלק מהסיבות שכדאי להיפגש, להתייעץ ולשמוע לפני שאתם יוצאים לעולם הפנסיה, שמצד אחד מאפשר המון, אך מהצד השני יכול לבלבל מאוד בלי ייעוץ מתאים. בהצלחה!

ייעוץ פרישה

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?
סוכנות לדרכונים אירופאים
השער לאירופה

אנו בסוכנות 'השער לאירופה' עזרנו לאלפי ישראלים לקבל אזרחות אירופאית.

דרכונים שלקוחותינו קיבלו
0
מי זכאי לדרכון?

אם אתם צאצאים למשפחה מארצות אשכנז תהיה לכם אפשרות לקבל דרכון מאותה מדינה, ואם אתם מבני עדות המזרח, יש לכם סיכוי נהדר לקבל דרכון פורטוגלי.

השלבים לקבלת דרכון!

כדי להתחיל את התהליך, תצטרכו לבדוק את זכאותכם לקבלת אזרחות אירופאית, ולאחר שהתברר זכאותכם, אנו בסוכנות נלווה אתכם צעד אחר צעד עד שיהיה לכם דרכון אירופאי ביד.

תהיו בטוחים שאצלנו לא תרגישו את הקושי והטרחה בדרך לאזרחות אירופאית.

בדיקת זכאות לדרכון אירופאי

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לבדוק את זכאותכם זה למלא את הטופס, אנו נבצע את הבדיקות הנדרשות, ללא שום עלות או התחייבות!

ובמקרה שאתם זכאים אנו ניצור אתכם קשר!

בדקו את זכאותכם לקבלת דרכון אירופאי ללא עלות וללא התחייבות!
דרכונים אירופאיים
למעלה ממיליון ישראלים כבר קיבלו דרכון אירופאי